0533 764 46 71
Hakkımızda

Şirketimiz 10 yıllık sektörel tecrübeye sahip, güvenlik sistemleri üzerine yenilikleri takip ederek hizmet veren bir firmadır. Gelişen ve değişen toplumsal koşullar karşısında hızla artan güvenlik sistemleri ihtiyacının, ihtiyaca göre doğru sonuçlar vermesi, kaliteli bir hizmet anlayışının vakıf olması için tüm çabamızı göstermekteyiz.
Genel anlamda kamera güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, görüntülü diafon sistemleri ve mağaza ürün etikleme sistemleri gibi alanlarda aktif hizmet vermekteyiz.
Amacımız yeniliklere hakim, güvenilir, hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile sektörde tercih edilen firma ünvanını korumaktır.

VİZYONUMUZ
Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek, ulusal ve uluslararası alanda marka olmuş firmaların tedarikçisi ve çözüm ortağı olmak suretiyle gerçekleştireceğimiz güvenlik projelerinde “güvenilir ve köklü firma” hüviyetini kazanıp sektörümüzde örnek ve önder firma olmaktır.

MİSYONUMUZ 
- Faaliyet alanlarımız ile ilgili projelerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteyi sunmak.
- Yeniliklere açık yönetim anlayışıyla dünyadaki yeni baskı teknolojilerini takip ederek çağın beklentilerine paralel kalite, ekonomi ve estetiği buluşturmak.
- Doğru malzeme, doğru uygulama, zamanında teslimat ilkelerine bağlı kalarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektörümüzde aranan firma olmak.
- Konusunda uzman, deneyimli teknik kadrolardan oluşan insan kaynaklarıyla maksimum düzeyde eş güdümü sağlamış olarak çalışmalarını yürütmek ve geleceği onlarla planlamak.
- Satışla bitmeyen dostluklar oluşturmak.


Teklif Al


Adres : Mehmetcik Mh. Muammer Aksoy Cd.
M.Toycu Apt. Z.Kt. No:40 /D DENİZLİ

Tel : 0 533 764 46 71

E-mail : [email protected]

E-mail : [email protected]

© Ege Güvenlik Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.
Mega Tasarım