0533 764 46 71

Araç Kamerası Kayıt izleme ve Takip Sistemleri


Özellikle şirketler için çalışanların ve kurum araçlarının takibi, kullanımı ve güvenliği ile ilgili bilgilere sahip olmak çok önemlidir. Bu verileri sağlıklı şekilde edinebileceğiniz araç takip, görüntü kayıt ve izleme sistemleri için en yeni teknolojileri sunuyoruz. Firmalar sahip oldukları araçların ve araç sürücülerinin kabiliyetlerini izlemek ve çalışma güvenliklerini sağlamak amacıyla günümüzde araç takip ve kayıt sistemlerini tercih etmektedir.

Araçların trafikte güvenli seyredebilmesi, yolcu veya yük taşıyan şirketlerin araç, sürücü ve yolcu güvenliklerini sağlaması konusunda en büyük yardımcısı son dönemlerde yaygınca kullanılan araç kamera kayıt, takip sistemleridir. 
Bu sistemler uzaktaki bir aracın GPS ile izlenerek tam noktanın tespitini, araç içi kamera kaydının ve yol trafik durum kaydının yapılmasını sağlar. Anlık olarak gerçekleşen bazı kazalarda olayın gerçekleşme şeklinin anlaşılması için araç


 kamera sistemleri, kişi veya kurumların pek çok kez aradığı görüntüyü sağlayan en önemli veri kaynağıdır. Pretik olarak her araca bağlanabilen bu cihazlar, günümüz teknolojisinin geldiği son nokta ile tasarlanmıştır. Görüntü kaydında HD kaydı desteklemekte ve çok uzun süreler kayıt yapabilmektedir.


Sistem bellekleri ve akıllı işletim sistemleri ile otomatik yedekleme ve arşivleme gibi seçenekler de kullanıcının seçimine bağlı olarak sunulmaktadır.

Araç takip sistemleri ile firmaların harita üzerinde planlama yapmasına, araç yol masraflarının ve yakıt giderlerinin düşürülmesinde etkili rol oynamaktadır. Özellikle dağıtım ağında görevli firmalarda iş yükünün harita üzerinde dağıtılması, birbirine araç paslama veya bırak-al hatlarının canlı olarak düzenlenmesi, sahadaki araçların GPS ile izlenerek haritada izlenmesi ile mümkün olmaktadır.

Araç kamerası montaj, kayıt sistemleri ve araç GPS izleme yazılımları hakkında dünya kalitesinde markalarla çalışıyoruz. Her markanın avantauı ve alternatifleri ile ilgili size en uygun çözümü sunabiliriz.


Denizli Araç Kamerası Kayıt izleme ve Takip Sistemleri konusunda teklif ve keşif talebi için TIKLAYIN.


Denizli Araç Kamerası Kayıt izleme ve Takip Sistemleri

alanında hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Hemen Ara: 0533 764 46 71

Araç Kamerası Kayıt izleme ve Takip Sistemleri fiyatları ve son teknolojiler için Denizli Ege Güvenlik sizinle !
Teklif Al


Adres : Mehmetcik Mh. Muammer Aksoy Cd.
M.Toycu Apt. Z.Kt. No:40 /D DENİZLİ

Tel : 0 533 764 46 71

E-mail : [email protected]

E-mail : [email protected]

© Ege Güvenlik Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.
Mega Tasarım