0533 764 46 71

Yangın Alarm Sistemi


Şehir yaşamında en fazla karşılaşan afetlerden birisi ne yazık ki yangınlardır. Bazen elektrik kontağı, bazen sobadan çıkan bir kıvılcım, ya da  elden kayıp düşen bir sigara izmariti koca bir evi ve aileyi yok edebiliyor. 

Oysa hem can, hem mal güvenliğimizi alacağımız pratik önlemlerle sağlayabiliriz. Denizli yangın alarmı kurulumu diğer sistemlere göre daha basit ancak daha önemlidir. Yangın sensörlerinin doğru konumlandırılması yagının seviyesini tespit etmek açısından önemlidir. Yanlış konumlandırılmış sensörler olası bir yangın riskinde alevlerin ilerleyişinde geç hamle
yapabilir ve yangının büyümeden durdurulması gecikebilir.

Depo, işyerleri ve toplumsal alanlarda yangın risk faktörü çok daha yüksektir. Bu tarz büyük alanlarda olası yangınların önenü geçmek daha zor olacağından, alevler henüz çok küçükken yangın sensörleri ile alarm konumuma geçmek hedeflenir. Böylece can ve mal kaybına neden olmadan gerekli güvenlik önlemleri alınabilir.

Denizli Ege Güvenlik ekibi olarak yangın alarm sistemlerinde size en uygun çözümleri sunmaya hazırız. İsterseniz küçük mutfağınız için pratik bir çözüm ya da bir fabrika için komple yangın güvenlik sistemi kurulumu.

Denizli ve bölgedeki eviniz, işyeriniz için yangın alarm sistemi konusunda teklif ve keşif talebi için TIKLAYIN.

Denizli Yangın Alarm Sistemi

alanında hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Hemen Ara: 0533 764 46 71

Yangın Alarm Sistemi fiyatları ve son teknolojiler için Denizli Ege Güvenlik sizinle !
Teklif Al


Adres : Mehmetcik Mh. Muammer Aksoy Cd.
M.Toycu Apt. Z.Kt. No:40 /D DENİZLİ

Tel : 0 533 764 46 71

E-mail : [email protected]

E-mail : [email protected]

© Ege Güvenlik Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.
Mega Tasarım