Görüntülü Kapı Sistemleri

Güvenlik konusunda tedbir alabileceğimiz ilk kontrol noktası kapılardır. Özellikle dış bina kapılarının sürekli kapalı tutulması ve sadece güvenli kişilere açılması bina güvenliği açısından ilk önlemlerdendir.

Sesli ve görüntülü intercom, diafon çözümleri ile kapınızı çalan kişiyi tanıyabilir ve girilecek kod ile kapının otomatik açılmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde en fazla tercih edilen kapı giriş otomatiği sistemleri görüntülü olan versiyonlardır. Son dönemlerde binalar için şifreli elektronik giriş sistemleri kullanılmaktadır. Bu kapı otomatiklerinde kapıdaki anahtar
yerine, elektronik panelden şifre girişi ile kapının otomatik olarak açılması sağlanır.

Şifreli bina otomatiklerinde bir diğer avantaj bina kapı giriş anahtarının sürekli çoğaltılmasına gerek kalmamasıdır. Dairenin sahip olduğu şifre ev bireylerine dağıtılır ve böylece her birey bina girişi için şifre ile kapıyı açabilir.

Denizli görüntülü diafon çözümlerinde Ege Güvenlik ekonomik, kaliteli ve güvenli çözümler üretiyor. Satış, montaj ve satış sonrası hizmet desteğimizle tanışın, mutlu müşteri portföyümüze dahil olun.

Denizli Ege Güvenlik görüntülü bina diafon sistemlerinde en yeni teknolojileri sizlere sunuyor. Eviniz, işyeriniz için görüntülü kapı otomatik sistemleri ile ilgili fiyat bilgisi için bize ulaşın.

Denizli''de Görüntülü Diafon sistemi konusunda teklif ve keşif talebi için TIKLAYIN.


Denizli Görüntülü Kapı Sistemleri

alanında hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Hemen Ara: 0258 242 82 70

Görüntülü Kapı Sistemleri fiyatları ve son teknolojiler için Denizli Ege Güvenlik sizinle !
Teklif Al


Adres : Mehmetcik Mh. Muammer Aksoy Cd.
M.Toycu Apt. Z.Kt. No:40 /D DENİZLİ

Tel : 0 533 764 46 71

Faks : 0258 265 66 19

E-mail :[email protected]

© Ege Güvenlik Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.
Mega Tasarım